Cena za opakowanie: 3 849,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Typ | Bez przelewu |
| Kształt | Inny |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 50.5 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25144 |
Opis
Palazzani HUB C65313 Umywalka wisząca - Nowoczesność z nutą ponadczasowej elegancji
Palazzani to włoski producent ceramiki łazienkowej znany ze swoich nieszablonowych produktów. W tę politykę doskonale wpisuje się umywalka wisząca Palazzani Hub C65313, która jest ucieleśnieniem futurystyczne designu. Elementem, który rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, jest kształt. Wysoki produkt zwęża się ku dołowi, dzięki czemu umywalka mimo swoich rozmiarów wydaje się niewielka. Nie przytłacza wnętrza, ale subtelnie je dekoruje.
Elegancja umywalki wiszącej
Cechą charakterystyczną tego projektu są delikatne, zaokrąglone linie. Dzięki nim ceramika łazienkowa Palazzani zyskuje subtelnego wyrazu. Ścięta trapezowa forma zewnętrznych brzegów ciekawie kontrastuje z owalnym kształtem samej misy. Umywalka wisząca HUB C65313 Palazzani wykonana z ceramiki i wykończona na wysoki połysk idealnie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Świetnie odnajduje się też we wnętrzach glamour oraz w stylach klasycznych. Jest elegancka i ponadczasowa.
- Kod producenta: C65313
- Rozmiar S/G/W mm: 505/470/600
- Waga: 8 kg
- Z otworem na baterię
- Bez przelewu
