Cena za opakowanie: 1 779,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Ceramiczny |
| Zamykany | Tak |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #25143 |
Opis
Palazzani Debug C53306 umywalka wpuszczana – łazienkowa elegancja z nutą nowoczesności
Umywalka wpuszczana w blat to przykład nietuzinkowego podejścia do ceramiki łazienkowej. Element dedykowany dbaniu o higienę posiada czysty biały kolor. Największymi atutami umywalki są: minimalistyczny design, futurystyczny owalny kształt i efektowne wykończenie na wysoki połysk. Znakiem rozpoznawczym ceramiki jest również zamykany odpływ. Umywalka wpuszczana włoskiej marki Palazzani sprawdzi się w przypadku łazienek o niewielkim metrażu, a to za sprawą swoich kompaktowych rozmiarów (60x35 cm). Produkt pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, art deco, Hamptons i glamour.
Jak dobrać umywalkę do łazienki?
Wybierając umywalkę do łazienki lub dużego pokoju kąpielowego, można zdecydować się na jeden z modeli: wiszący, nablatowy, wpuszczany w blat, narożny itp. Ważnym aspektem jest także materiał, z którego wyprodukowano umywalkę. Kamienne misy warto wstawić do łazienki w stylu SPA, geometryczne formy ze szkła i stali nierdzewnej zagoszczą we wnętrzach hi–tech, natomiast ceramiczne propozycje są najbardziej uniwersalne.
- Kod producenta: C53306
- Rozmiar S/G/W mm: 600/350/135
- Waga: 8 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
