Cena za opakowanie: 156,25 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Opoczno Triana Beige Structure Matt Rect 29,8x59,8 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,25 m2 |
| Producent | Opoczno - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,12 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #53276 |
