Cena za opakowanie: 361,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Opoczno Stonington Grey Polished Rect 79,8x79,8 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,27 m2 |
| Producent | Opoczno - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #53204 |
