Cena za opakowanie: 189,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Opoczno Power Beige Satin Rect 39,8x119,8 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,95 m2 |
| Producent | Opoczno - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 12 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,87 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 40x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #53278 |
