Oltens Verdal kabina prysznicowa 80x100 cm model prostokątny z drzwiami oraz panelem bocznym czarny mat i transparentne szkło 20206300
Cena za opakowanie: 2 599,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Oltens - Polska |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #67323 |
Opis
Prostokątna kabina prysznicowa Oltens Verdal 80x100 cm – loftowy styl w czarnym macie
Kabina prysznicowa Oltens Verdal o wymiarach 80x100 cm to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań łączących surowy design z najwyższym komfortem użytkowania. Prostokątna konstrukcja oferuje optymalną przestrzeń kąpielową, która doskonale odnajduje się w narożnych strefach natryskowych. Wykończenie profili w kolorze głębokiego, czarnego matu nadaje łazience industrialnego sznytu, tworząc elegancki i wyrazisty kontrast dla jasnej ceramiki oraz nowoczesnych płytek. Dzięki zastosowaniu transparentnego szkła hartowanego, kabina optycznie nie zabiera przestrzeni, lecz nadaje łazience poczucie lekkości, nowoczesności i luksusu, charakterystyczne dla projektów typu modern loft.
Niezawodność hartowanego szkła i łatwość codziennej pielęgnacji
Model Oltens Verdal został zaprojektowany w oparciu o najwyższe standardy jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość na długie lata. Wykorzystane w produkcji hartowane szkło cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatury. Aby codzienne użytkowanie było w pełni satysfakcjonujące, powierzchnia szyb została wzbogacona o powłokę ułatwiającą spływanie wody. Rozwiązanie to skutecznie minimalizuje powstawanie zacieków oraz osadów z kamienia, pozwalając na zachowanie nieskazitelnej czystości przy minimalnym nakładzie pracy. Precyzyjne dopasowanie drzwi i ścianki bocznej zapewnia idealną szczelność konstrukcji, czyniąc tę kabinę wyborem ekspertów ceniących funkcjonalność i dopracowaną estetykę armatury.
