Cena za opakowanie: 243,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Nuevo Ceramica Toledo Bianco Lapatto 60x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Nuevo Ceramica-Indie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37932 |
