Cena za opakowanie: 329,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Novabell Nordic Wood Spina Blonde 30x120 płytki gresowe imitujące drewno- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,32 m2 |
| Producent | Novabell- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | IV |
| Waga opakowania (kg) | 29 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Trapez |
| ID produktu | #41254 |
