Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 695,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Newker Estoril Redwood 15x90 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,92 m2 |
| Producent | Newker - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 15x90 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #16687 |
