Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
119,00 zł m2
171.36
Cena za opakowanie: 171,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Netto Ceramika Storm Stone Light Grey Polished 60x120 szare płytki kamienne - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Netto Ceramika - Indie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8-9 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | IV |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #64511 |
Produkty powiązane
