Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 008,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Stoneone Ivory Strutturato 60x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #40140 |
