Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 041,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 48 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #40284 |
Opis
