Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 1 980,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marca Corona Ossidi Bianco Rombo 18,7x32,4 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,88 m2 |
| Producent | Marca Corona - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 29 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 16,4 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 18,7x32,4 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Romb |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #40248 |
