Cena za opakowanie: 444,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Piaskowy wzór dywanowy: Marazzi Slow Sabbia Decoro Tapis 60x120 MM6W
Płytka Marazzi Slow Sabbia Decoro Tapis 60x120 MM6W to unikalny gres dekoracyjny, który wprowadza do wnętrz intrygujący motyw inspirowany misternie tkanym dywanem. Piaskowy, ciepły odcień Sabbia w połączeniu z subtelnym, lekko przetartym deseniem Tapis ociepla przestrzeń i nadaje jej niepowtarzalny charakter. Ten wielkoformatowy dekor znakomicie przełamuje surowość architektonicznego betonu, idealnie sprawdzając się na wyeksponowanych ścianach akcentowych w salonie, sypialni czy stylowej łazience. Wpisuje się w założenia estetyki modern organic, boho oraz japandi. Wybierając produkt od światowego lidera ceramiki – włoskiej marki Marazzi – inwestują Państwo w luksusowy design, który łączy rzemieślniczą autentyczność z wysublimowanym wykończeniem premium.
Włoski gres dekoracyjny – niezawodność i sztuka na lata
Za artystycznym wzorem modelu MM6W kryją się doskonałe parametry techniczne certyfikowanego gresu porcelanowego. Prostokątny format 60x120 cm oraz precyzyjnie rektyfikowane krawędzie pozwalają na profesjonalny montaż z użyciem minimalnej spoiny. Umożliwia to stworzenie spójnego, harmonijnego obrazu na całej dekorowanej płaszczyźnie. Mimo swojego ozdobnego charakteru materiał ten wykazuje niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci i wnikanie zabrudzeń, gwarantując dużą łatwość w codziennej pielęgnacji. Całkowita mrozoodporność pozwala na bezpieczne zastosowanie tego beżowego dekoru także na zadaszonych tarasach. To pewna inwestycja w jakość, która wymiernie podniesie standard estetyczny każdej nowoczesnej nieruchomości.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61909 |
Produkty powiązane
