Cena za opakowanie: 212,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marazzi Mystone Tivoli20 Bianco Strutturato 60x60 - 20 mm MQDG biała włoska płytka tarasowa imitująca kamień - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 23 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #66705 |
