Marazzi Mystone Travertino20 Silver Strutturato 60x120 MN3T srebrna płytka trawertynowa na taras 20 mm
Cena za opakowanie: 255,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Nowoczesny taras z płytką Marazzi Mystone Travertino20 Silver 60x120 MN3T
Projektowanie bezpiecznych i eleganckich przestrzeni zewnętrznych wymaga materiałów o bezkompromisowych parametrach. Włoska płyta tarasowa Marazzi Mystone Travertino20 Silver 60x120 MN3T o grubości 20 mm to odpowiedź na najwyższe wymagania architektoniczne. Ten wyjątkowy gres perfekcyjnie odwzorowuje chłodne, srebrzysto-szare odcienie naturalnego trawertynu, idealnie dopełniając minimalistyczne i nowoczesne aranżacje ogrodowe. Dzięki strukturalnemu wykończeniu (Strutturato), płytka posiada doskonałe właściwości antypoślizgowe. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo poruszania się na tarasach, balkonach czy w strefach basenowych, niezależnie od warunków pogodowych i opadów deszczu.
Wytrzymałość gresu 2 cm i wszechstronne możliwości montażu
Z punktu widzenia trwałości, dwucentymetrowy gres tarasowy deklasuje tradycyjne rozwiązania. Jest w pełni mrozoodporny, niewrażliwy na promieniowanie UV, blaknięcie oraz wysoce odporny na duże obciążenia mechaniczne. Co istotne, w przeciwieństwie do kamienia naturalnego, wysokiej klasy gres nie wymaga uciążliwej impregnacji. Model ten oferuje także ogromną swobodę montażu. Możesz układać go tradycyjnie na klej, swobodnie na trawie i żwirze, a także na wspornikach, tworząc nowoczesny taras wentylowany. To pewna inwestycja w piękną, bezpieczną i wysoce funkcjonalną strefę wypoczynkową, która zachowa swój pierwotny urok przez dekady.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61266 |
