Cena za opakowanie: 420,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Jasna elegancja z płytkami Marazzi Caracter Blanco Str 100x100 MDQS
Szukasz niezawodnego wykończenia, które rozświetli wymagające przestrzenie? Włoski gres strukturalny Marazzi Caracter Blanco Str 100x100 MDQS perfekcyjnie łączy piękno jasnego kamienia z najwyższą odpornością. Delikatny, beżowo-biały odcień wspaniale powiększa optycznie otoczenie, stanowiąc idealną bazę dla nowoczesnych tarasów, balkonów czy stref basenowych. Imponujący format 100x100 cm oraz precyzyjnie rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie bardzo wąskiej fugi. Dzięki temu z łatwością uzyskasz efekt jednolitej, wielkiej płaszczyzny, która harmonijnie połączy wnętrze Twojego domu z przestrzenią ogrodu, zachowując spójny, minimalistyczny wygląd.
Bezpieczna struktura, higiena i niezawodna trwałość
Wariant strukturalny (Str) z prestiżowej kolekcji Caracter to gwarancja bezkompromisowego bezpieczeństwa na co dzień. Wyraźna faktura płytek skutecznie podnosi właściwości antypoślizgowe, a innowacyjna technologia StepWise sprawia, że mimo chropowatości, powierzchnia pozostaje zadziwiająco łatwa w czyszczeniu. Model ten dba również o zdrowie domowników – zintegrowana powłoka Puro Marazzi Antibacterial nieustannie eliminuje do 99,9% szkodliwych bakterii z powierzchni płytek. Całkowita mrozoodporność, niewrażliwość na ścieranie i doskonałe przewodnictwo cieplne czynią ten gres idealnym materiałem na lata, rewelacyjnie współpracującym z systemami ogrzewania podłogowego.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,00 m2 |
| Producent | Marazzi-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 100x100 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60539 |
Produkty powiązane
