Cena za opakowanie: 143,10 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Nowoczesny minimalizm z Marazzi Artcraft Argilla 5,3x30 cm MGU6
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,54 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 34 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 12 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #68229 |
