Cena za opakowanie: 232,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Leonardo Ceramica WATERFRONT 60N 60x60 imitacja betonu - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Leonardo Ceramica - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #58505 |
