Cena za 8 opakowania (min. zamówienie): 3 855,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Imola The Rock SOAPST 90 AS RM 90x90-20mm płyty gresowe tarasowe imitujące kamień- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,81 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 8 |
| ID produktu | #50678 |
