Cena za opakowanie: 554,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Imola Crew Umami Dove grey CR UMA R120TORM 120x120 płytki podłogowe imitujące kamień - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33,24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60354 |
