Cena za opakowanie: 473,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Piaskowy beton we wnętrzu: Płytki Imola Azuma Up A.UP 12S RM 60x120
Włoskie płytki gresowe Imola Azuma Up A.UP 12S RM 60x120 to doskonała propozycja dla osób szukających harmonii między surowym betonem architektonicznym a domowym ciepłem. Ten wyjątkowy model w piaskowym odcieniu (Sabbia) wprowadza do wnętrz bardzo przytulną atmosferę, zachowując przy tym nowoczesny charakter. Duży format 60x120 cm i precyzyjnie rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej fugi. Uzyskasz dzięki temu efekt jednolitej, bezspoinowej tafli, która optycznie powiększy salon, nowoczesną łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie bardzo wiernie naśladuje naturalną strukturę surowca, a jednocześnie jest wysoce praktyczne i łatwe w codziennej pielęgnacji.
Włoska jakość doceniana przez architektów
Kolekcja Azuma Up od renomowanej fabryki Imola to certyfikowana jakość i niezawodność. Prezentowany gres wyróżnia się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz pełną mrozoodpornością. Dzięki temu bez obaw zamontujesz go także na zewnętrznym balkonie czy tarasie, tworząc płynne przejście między domem a ogrodem. Ciepła, piaskowa barwa stanowi idealną bazę dla modnego stylu japandi, wabi-sabi oraz boho, świetnie współgrając z naturalnym drewnem i lnem. Wybierając ten solidny produkt, inwestujesz w trwałość oraz ponadczasowy design na wiele lat użytkowania.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #49589 |
Produkty powiązane
