Cena za opakowanie: 251,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Grohn Topstone Grey 60x60 TOS241 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Grohn-Niemcy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #22602 |
