Cena za opakowanie: 381,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fondovalle Alpine Light Grey Vein Matt ALP003 60x120 imitacja kamienia - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Fondovalle- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #59774 |
