Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 3 039,12 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Florim Ceramiche-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #57586 |
Opis
Jaspe płytki 60x120 - gres o eleganckim designie
Włoska imitacja marmuru przyciąga uwagę każdym aspektem. Odcień ciemnego brązu wyróżnia Jaspe na tle innych kafli drewnopodobnych. To propozycja do większych pomieszczeń — otwartych przestrzeni, salonów, holów, jadalni połączonych z kuchnią i salonów kąpielowych. Świetnie sprawdza się w domu i w luksusowych przestrzeniach hotelu i restauracji. Fiorim Luxury Jaspe 60x120 to gres wielkoformatowy, co ułatwia układanie i zmniejsza liczbę szczelin fugowych. Natomiast rektyfikacja pozwala ograniczyć ich szerokość do 2 mm, by stworzyć jednorodne, eleganckie wykończenie.
Florim Luxury Design Les Bijoux Jaspe Rouge Glossy 60x120 imitacja marmuru - podstawowe informacje o płytce
Ważnym detalem jest wysoki połysk, co dodaje elegancji wnętrzom z Florim Luxury Jaspe. Płytki odbijają światło, potęgując luksusowy efekt. Sprawdzają się więc w funkcji dekoracji ściennej. Włoski producent postawił na wysoką jakość. Kafle są twarde i wytrzymałe. Odporność na wilgoć i mróz sprawia, że Florim Jaspe 60x120 to propozycja na tarasy, patio, a także elewację. Ze względu na wysoki połysk na zewnątrz lepiej stosować je na ścianach. Dobrze wyglądają w zestawieniu z imitacją drewna.
