Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 3 499,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Florim Luxury Design Heritage Luxe Heritage Azure Comfort 120x120 774831 imitacja marmuru - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Florim Ceramiche-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #57339 |
