Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 494,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Florim Creative Design Nature Mood Plank_04 Comfort 60x120 774899 płytka drewnopodobna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Florim Ceramiche-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #57064 |
