Cena za opakowanie: 689,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,92 m2 |
| Producent | Flaviker - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,8 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 40x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #59521 |
Opis
