Cena za opakowanie: 440,91 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Variegati Regoli Pece 28,5x40,5 IV0MRR- podstawowe informacje o mozaice:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,69 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Mozaika na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x43 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Jodełka |
| ID produktu | #39606 |
