Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
325,00 zł m2
263.25
Cena za opakowanie: 263,25 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese I Cocci Calce Spaccato 90x90 2IC91DR - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,81 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 36 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #23231 |
Produkty powiązane
