Fioranese Granum Grigio Chiaro Esterno 60,4x90,6 2GR93ER płyty tarasowe gresowe imitujące kamień 20mm
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
299,00 zł m2
163.55
Cena za opakowanie: 163,55 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Fioranese Granum Grigio Chiaro Esterno 60,4x90,6 2GR93ER- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,55 m2 |
| Producent | Fioranese-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #39622 |
Produkty powiązane
