Excellent Stilio Gold INEX.1515.800.P.GL odpływ łazienkowy liniowy 80 cm z rusztem do zabudowy płytką złoty
Cena za opakowanie: 1 249,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Excellent - Polska |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 50 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 60 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 80 cm |
| ID produktu | #35510 |
Opis
Excellent Stilio Gold INEX.1515.800.P.GL odpływ łazienkowy liniowy 80 cm z rusztem do zabudowy płytką złoty - podstawowe informacje :
- INEX.1515.800.P.GL
- Materiał: stal nierdzewna polerowana
- Długość z kołnierzem: 84 cm
- Długość odpływu: 80 cm
- Odpływ liniowy Stilio Gold łączy w sobie minimalizm i praktyczność użytkową. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokrytej powłoką PVD w kolorze złotym. Odpływ posiada wygodną regulację nóżek w pionie i w poziomie w zakresie do 30mm. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów odpływów i wersji rusztu daje możliwość dostosowania do wielkości kabiny oraz wymiarów płytek, co znacznie ułatwia planowanie układu już na etapie projektowania. Produkt polecany jest do instalacji wraz z kabinami Excellent typu walk-in: Fabrika lub Vidoq.
- Komplet zawiera hydroizolacyjną elastyczną matę uszczelniającą oraz wysokiej jakości syfon o niskiej wysokości zabudowy i dużej przepustowości 36 l/min.
- W zestawie odpływów Stilio Gold znajduje się ruszt z polerowaną ramką do wklejenia płytki. Odpływ dostosowany jest do płytek o standardowej grubości 8-12 mm. Dostępna jest również wersja z polerowanym rusztem dekoracyjnym. Wysoką jakość użytych materiałów potwierdza wysoka klasa odporności na obciążenie K3 (obciążenie do 300 kg).
