Cena za opakowanie: 195,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Dozownik do mydła |
| Typ | Szklany |
| Montaż | Stawiany |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Wysokość | 17.6 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| ID produktu | #35037 |
Opis
Excellent Riko DOEX.1616BL dozownik do mydła w płynie stojący z podstawką czarną - podstawowe informacje :
- DOEX.1616BL
- Wykończenie: czarny połysk
- Materiał: mosiądz/szkło
- Seria Riko to bogata oferta dodatków łazienkowych o klasycznych, stonowanych kształtach będących idealnym wyborem do nowoczesnej łazienki.
- Dozownik do mydła w płynie stojący RIKO składa się z metalowej podstawki oraz pojemnika wykonanego ze szkla mrożonego wyposażonego w pompkę umożliwiającą dozowanie mydła w płynie. Metalowa podstawka wyposażona jest w plastikową obręcz zabezpieczającą szklany element przed uszkodzeniem. Podstawka posiada specjalne naklejki chroniąca powierzchnię przed zarysowaniem.
- Polecamy również inne produkty z linii RIKO.
- Model dostępny jest w trzech kolorach do wyboru: chrom połysk, złoty połysk lub czarny połysk.
