Cena za opakowanie: 165,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Rodzaj | Kubek |
| Typ | Szklany |
| Montaż | Stawiany |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Dłuższy bok | 7.5 cm |
| Pojemność | 200 ml |
| ID produktu | #35133 |
Opis
Excellent Riko DOEX.1614GL kubek stojący szklany z podstawką złotą - podstawowe informacje :
- DOEX.1614GL
- Wykończenie: złoty PVD
- Materiał: mosiądz/szkło
- Pojemność 200 ml
- Czy wiesz, że każda aranżacja wnętrza wymaga idealnie dopasowanych dodatków? Sięgnij po eleganckie akcesoria łazienkowe z serii RIKO, na przykład designerski kubek szklany stojący RIKO.
- Kubek z mrożonego szkła i podstawka z wysokogatunkowego mosiądzu pokrytego złotą powłoką wykonaną w technologii PVD. Jest to efektowny produkt, który pięknie uzupełnia wystrój łazienki utrzymanej w nowoczesnym stylu. Atrakcyjnie się prezentuje zarówno na delikatnej, szklanej półce, jak i lśniącej, ceramicznej umywalce. Dzięki praktycznej, plastikowej obręczy wewnątrz podstawki kubek jest odpowiednio zabezpieczony – dlatego nie musisz obawiać się ewentualnych pęknięć lub zarysowań. Codzienna, rutynowa higiena sprawia o wiele więcej przyjemności, gdy korzystasz przy niej z estetycznego kubka RIKO.
- Model dostępny jest w trzech kolorach do wyboru: chrom połysk, złoty PVD lub czarny mat.
