Cena za opakowanie: 165,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Typ | Szklany |
| Montaż | Stawiany |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 5.3 cm |
| Dłuższy bok | 10 cm |
| ID produktu | #35136 |
Opis
Excellent Riko DOEX.1613GL mydelniczka stojąca szklana z podstawką złotą - podstawowe informacje :
- DOEX.1613GL
- Wykończenie: złoty PVD
- Materiał: mosiądz/szkło
- Szukasz pięknej, stylowej mydelniczki, która idealnie uzupełni aranżację każdej nowoczesnej łazienki? Elegancka mydelniczka szklana stojąca RIKO to ponadczasowy model o wyrafinowanym kształcie i ciekawej strukturze.
- Ten nowocześnie zaprojektowany produkt łączy w sobie modernistyczne wzornictwo i praktyczne zastosowanie. Połączenie dwóch elementów – estetycznej miseczki z mrożonego szkła i podstawki z mosiądzu w wykończeniu złotym wykonanym w technologii PVD. Daje wyjątkowy efekt wizualny przy równoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Mydelniczkę łatwo wyczyścić i tym samym zachować najwyższy poziom higieny w łazience, zaś podstawka z chromowanego mosiądzu wyposażona jest w plastikową nakładkę, która chroni szklaną miseczkę przed pęknięciami. Nie musisz też bać się o zarysowania na umywalce bądź szafce – spód podstawki zabezpieczony jest specjalnymi naklejkami.
- Mydelniczka szklana stojąca RIKO wygląda niezwykle efektownie w łazienkach urządzonych w nowoczesnym stylu – najlepiej wraz z pozostałymi akcesoriami z tej samej serii.
- Model dostępny jest w trzech kolorach do wyboru: chrom połysk, złoty PVD lub czarny mat.
