Excellent Mazo KAEX.3022.1010.9090.LP kabina prysznicowa narożna z podwójnymi drzwiami wahadłowymi 90x90x195
Cena za opakowanie: 1 899,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Excellent Mazo KAEX.3022.1010.9090.LP kabina prysznicowa narożna z podwójnymi drzwiami wahadłowymi 90x90x195 - podstawowe informacje :
- KAEX.3022.1010.9090.LP
- Rozmiar S/W mm: 900/1950
- Waga: 56 kg
- Seria kabin Mazo to rozbudowana oferta modeli i rozmiarów, dostępnych dla szerokiego grona odbiorców. Dbałość o staranne wykonanie detali i przywiązanie najwyższej wagi do funkcji użytkowych sprawiły, że seria Mazo jest częstym wyborem Klientów.
- Dużą zaletą kabiny są wygodne podwójne drzwi wahadłowe, które uchylają się do wewnątrz i na zewnątrz. Ich smukłe, unoszone zawiasy zapewniają możliwość obrotu o 180°. Konstrukcja kabiny zachwyca minimalistycznym designem, podkreślonym estetycznymi uchwytami ze stali nierdzewnej. W aluminiowych profilach zamontowano magnetyczne uszczelki, zapewniające doskonałą szczelność.
- Szkło hartowane, z którego została wykonana kabina ma grubość 6 mm. Od wewnątrz pokryto je powłoką Clean Control, która ułatwia czyszczenie i zmniejsza gromadzenie się zabrudzeń na powierzchni.
- Do kabiny polecamy brodziki serii Lavano, Arda, Zero lub Forma. W razie potrzeby, istnieje możliwość poszerzenia kabiny za pomocą profili poszerzających Mazo. Kabina narożna kwadratowa, dostępna jest w wymiarze 900x900 mm i ma wysokość 1950 mm.
Dane techniczne
| Producent | Excellent - Polska |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| Waga z opakowaniem | 58 |
| ID produktu | #36182 |
