Cena za opakowanie: 678,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ever-Stone Grey Naturale R11 100x100-20mm EN5Z szara płytka tarasowa betonowa- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,00 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 100x100 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60219 |
