Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
249,00 zł m2
403.38
Cena za opakowanie: 403,38 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil/Ergon Ceramica Oross Stone Greige Naturale 90x90 EKVE płytki gresowe imitujące kamień- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #45009 |
Produkty powiązane
