Cena za opakowanie: 194,22 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,78 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 52 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x20 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #44853 |
Opis
