Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
255,00 zł m2
132.09
Cena za opakowanie: 132,09 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Totalook Majolica Antracite Lux 6x24 EH6G płytki ścienne imitujące beton- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,52 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 36 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 13 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 7,5x30 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #43762 |
Produkty powiązane
