Cena za opakowanie: 197,09 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica/Provenza Revival Chevron Biondo Silktech 11x54 ELGL- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,94 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 18 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Jodełka |
| ID produktu | #32881 |
