Cena za opakowanie: 658,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Be-Square Slim Black Naturale 60x120 EKDK płytki gresowe imitujące beton- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #43965 |
