Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 1 016,72 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Colorker - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,3 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,5 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #59095 |
Opis
