Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 881,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,13 m2 |
| Producent | Colorker - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Format | 25x150 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #59030 |
Opis
