Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 1 074,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Colorker Calacatta Gold Era Gold White 223585 31,6x100 płytka ścienna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,58 m2 |
| Producent | Colorker - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 sztuk |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,4 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x100 cm |
| Kolor | Czarno-Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #59011 |
