Cena za opakowanie: 401,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,46 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #38237 |
Opis
Zjawiskowy kamień na taras: płytka Coem Touch Stone Vein Brown Esterno Rettificato 60x120
Pragniesz stylowo wykończyć przestrzeń wokół domu? Włoskie płytki gresowe Coem Touch Stone Vein Brown Esterno Rettificato 60x120 to mistrzowskie połączenie piękna naturalnego kamienia z maksymalnym bezpieczeństwem użytkowania. Głęboki, brązowy odcień i wyraziste użylenie skutecznie ocieplą każdą zewnętrzną aranżację. Jako specjaliści branży ceramicznej wiemy, że nawierzchnia tarasowa musi być przede wszystkim pewna. Dedykowana wersja „Esterno” wyróżnia się strukturalną powierzchnią o świetnych właściwościach antypoślizgowych. To sprawdzony i solidny materiał na nowoczesny taras, przestronny balkon czy reprezentacyjne patio.
Wielki format i mrozoodporność – włoska jakość na lata
Zewnętrzne wykończenie to inwestycja, która wymaga najwyższej trwałości. Pełna mrozoodporność włoskiego gresu z kolekcji Touch Stone sprawia, że nawierzchnia doskonale radzi sobie z naszym klimatem i spadkami temperatur. Imponujący format 60x120 cm nadaje przestrzeni luksusowego rozmachu i optycznie ją powiększa. Kluczowym atutem modelu Coem Touch Stone Vein Brown Esterno są precyzyjnie zrektyfikowane krawędzie. Idealnie proste brzegi umożliwiają zastosowanie bardzo wąskiej fugi. Uzyskasz w ten sposób zjawiskowy efekt niemal bezspoinowej, gładkiej tafli, gwarantując sobie łatwość codziennej pielęgnacji i niezawodność na wiele lat.
