Cena za opakowanie: 206,01 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,09 m2 |
| Producent | Coem - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37352 |
Opis
Nowoczesny design kamienia: płytka Coem Touch Stone Grey Naturale Rettificato 30x60
Zależy Ci na wykreowaniu przestrzeni o surowym, ale zarazem eleganckim charakterze? Włoskie płytki gresowe Coem Touch Stone Grey Naturale Rettificato 30,2x60,4 to idealne rozwiązanie dla miłośników wyrafinowanego minimalizmu. Szary odcień oraz matowe wykończenie powierzchni precyzyjnie oddają strukturę naturalnego kamienia. Jako specjaliści branży ceramicznej polecamy ten niezwykle uniwersalny model. Klasyczny, prostokątny format 30x60 cm fantastycznie prezentuje się zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Stanowi perfekcyjną bazę do industrialnego salonu, nowoczesnej łazienki czy designerskiej kuchni.
Mrozoodporność i precyzyjna rektyfikacja włoskiego gresu
Wybór materiałów wykończeniowych to inwestycja na długie lata. Kolekcja Touch Stone od renomowanej włoskiej marki Coem gwarantuje najwyższe parametry użytkowe. Ten solidny gres charakteryzuje się pełną mrozoodpornością, co pozwala na bezpieczne zastosowanie go również na zewnątrz – na tarasie lub balkonie. Kluczowym atutem modelu Coem Touch Stone Grey są jego rektyfikowane krawędzie. Idealnie proste brzegi każdej sztuki umożliwiają montaż z użyciem niezwykle wąskiej fugi. Tworzy to zjawiskowy efekt niemal jednolitej, gładkiej tafli. To trwały i łatwy w pielęgnacji produkt klasy premium, który z pewnością przetrwa próbę czasu.
