Cena za opakowanie: 313,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,46 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37333 |
Opis
Ciepło kamienia: płytka Coem Touch Stone Gold Naturale Rettificato 60x60
Szukasz sposobu na to, aby Twoje wnętrze zyskało przytulny i elegancki charakter? Włoskie płytki gresowe Coem Touch Stone Gold Naturale Rettificato 60x60 to projekt, który zachwyca detalami. Model ten perfekcyjnie łączy surową strukturę naturalnego kamienia z ocieplającymi, złocistymi tonami. Jako specjaliści w dziedzinie ceramiki wiemy, że prestiżowa estetyka wymaga równie wysokiej funkcjonalności. Klasyczny format 60x60 cm oraz eleganckie, matowe wykończenie sprawiają, że gres ten jest niezwykle uniwersalny – idealnie nadaje się do układania zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Wspaniale ozdobi reprezentacyjny salon, nowoczesny hol czy komfortową łazienkę.
Włoska jakość i mrozoodporność – solidna inwestycja na lata
Wybierając domowe materiały wykończeniowe, warto stawiać na sprawdzoną trwałość. Kolekcja Touch Stone od cenionej marki Coem to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki pełnej mrozoodporności, ten solidny gres z powodzeniem zastosujesz również na zewnętrznym tarasie czy balkonie. Proces rektyfikacji zapewnia natomiast perfekcyjny wymiar i równe, ostre brzegi każdej płytki. Takie rozwiązanie pozwala na montaż przy użyciu wąskiej fugi, co w rezultacie daje zjawiskowy efekt niemal jednolitej, gładkiej powierzchni. Wybierając Coem Touch Stone Gold, decydujesz się na bezproblemową pielęgnację, bezpieczeństwo i ponadczasowy włoski design.
