Cena za opakowanie: 367,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #39266 |
Opis
Płytki gresowe Coem Mea Lapis Sabbia Naturale Rettificato 60x120 – inspirowane naturą
Zależy Ci na zaaranżowaniu przestrzeni, która emanuje spokojem, harmonią i bezkompromisową jakością? Odkryj włoskie płytki gresowe Coem Mea Lapis Sabbia Naturale Rettificato 60x120 LS622R, które perfekcyjnie naśladują urodę naturalnego kamienia. Ich ciepły, kremowo-beżowy odcień (Sabbia) wnosi do wnętrza przytulny klimat, stanowiąc doskonałą bazę zarówno dla nowoczesnych, jak i klasycznych projektów. Wyjątkowe, matowe wykończenie potęguje wrażenie obcowania z prawdziwym, szlachetnym minerałem. Dzięki uniwersalnemu przeznaczeniu, z powodzeniem zamontujesz je na podłogach oraz ścianach w salonie, sypialni, przedpokoju, a także w wilgotnych strefach łazienki czy kuchni.
Trwałość gresu i precyzja, która ułatwia aranżację
Wybierając kolekcję Coem Mea Lapis Sabbia, inwestujesz w produkt o wybitnych parametrach technicznych. Płytki posiadają grubość 10 mm i są w pełni mrozoodporne, co oznacza, że sprawdzą się świetnie także na zewnętrznych tarasach i balkonach. Z kolei rektyfikowane krawędzie to gwarancja najwyższej precyzji podczas montażu. Pozwalają one na zastosowanie wąskiej, minimalistycznej fugi, co w formacie 60x120 cm tworzy efekt niezwykle gładkiej, spójnej powierzchni. To inwestycja, która zapewnia nie tylko zjawiskowy wygląd na co dzień, ale też odporność na zarysowania, plamy i uszkodzenia wynikające z intensywnego użytkowania.
