Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 2 012,82 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,13 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 25x150 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #41420 |
Opis
